środa, 9 kwietnia 2014

Dzisiaj będzie wiosennie. Po jesienno - zimowej czerwieni czas na coś bardziej szalonego :) Ten lakier jest już ze mną stosunkowo długo. Kupiłam go ponad dwa lata temu w ramach chęci odświeżenia wyglądu paznokci. Przyszedł więc czas na jego recenzję.


Vipera FocusOn w kolorze 907, bo o nim mowa to piękny niebieski. Lakier bez drobinek i połysków.


Wiele osób pyta mnie o ten kolor dlatego postanowiłam w końcu przygotować jego recenzję. Bez wątpienia przyciąga uwagę. Kolor jest głęboki, a sam lakier doskonale kryje. Na moich paznokciach widzicie 2 warstwy lakieru. Paznokcie malowane były 3 dni temu więc nie są w idealnym stanie, ale lakier dalej super się trzyma. Pewnie dzisiaj go zmyję bo kupiłam nowy lakier i jestem ciekawa jak będzie się prezentował.


 Lakier ma bardzo wygodny pędzelek, doskonale się nim maluje. Jest gęsty i szeroki. Tak jak już wspomniałam lakier mam ok 2 lat a jego gęstość jest nadal doskonała, nie gęstnieje długo się trzyma, nie odpryskuje. No same plusy :) Mam z tej serii też inne kolory i jedynie mogę potwierdzić, że sprawują się tak samo świetnie jak i ten. Dlatego z całą pewnością mogę polecić tą serię.CENA: chyba coś ok 12-15 zł
Czy kupię ten produkt ponownie ? zdecydowanie tak :)

1 komentarz: